Wydawca treści
XIV Mistrzostwa Leśników Zielonogórskich w Brydżu Sportowym w OW Leśnik w Łagowie w dniu 14.04.2018 roku.
Okazałe puchary
Najlepszy debiutant turnieju
III miejsce w turnieju par na zapis maksymalny: G. Socha i D. Miernik
II miejsce w turnieju par na zapis maksymalny: T. Jaszczyszyn i Ł. Czubacki
I miejsce w turnieju par na zapis maksymalny: D. Kiewlicz i J. Śliwiński
III miejsce w turnieju par na punkty meczowe: J. Cisowski i R. Pater
II miejsce w turnieju par na punkty meczowe: D. Miernik i J. Stępień
I miejsce w turnieju par na punkty meczowe: D. Kiewlicz i A. Winnicki
III miejsce w klasyfikacji kongresowej (indywidualnej) - J. Śliwiński
II miejsce w klasyfikacji kongresowej (indywidualnej) - D. Miernik
I miejsce w klasyfikacji kongresowej (indywidualnej) - D. Kiewlicz
III miejsce drużynowo - Nadleśnictwo Wymiarki: E. Koszałka, E. Ciszelski, T. Francuz, K. Klisowski
II miejsce drużynowo - Nadleśnictwo Zielona Góra: Z. Filipiak, H. Kuleszyński, Z. Łuszcz, Z. Nahorski
I miejsce drużynowo - RDLP Zielona Góra: J. Stępień, D. Kiewlicz, J. Śliwiński, D. Miernik, G. Socha, A. Winnicki
Najnowsze aktualnosci
Polecane artykuły
Powrót
XVI MISTRZOSTWA LEŚNIKÓW ZIELONOGÓRSKICH W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ O PUCHAR DYREKTORA RDLP W ZIELONEJ GÓRZE - CYBINKA, 23.11.2019r.
XVI MISTRZOSTWA LEŚNIKÓW ZIELONOGÓRSKICH W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ O PUCHAR DYREKTORA RDLP W ZIELONEJ GÓRZE - CYBINKA, 23.11.2019r.
N-ctwo Cybinka - RDLP Zielona Góra 0:1
N-ctwo Babimost - RDLP Zielona Góra 4:0
N-ctwo Szprotawa - OTL Świebodzin 3:2
N-ctwo Cybinka - N-ctwo Bytnica 2:1
N-ctwo Sława Śląska - N-ctwo Przytok 0:2
N-ctwo Brzózka - N-ctwo Szprotawa 2:1
N-ctwo Bytnica - N-ctwo Babimost 2:3
N-ctwo Szprotawa - N-ctwo Sława Śląska 0:1
N-ctwo Krzystkowice - N-ctwo Cybinka 2:1
N-ctwo Babimost - N-ctwo Krzystkowice 2:0
N-ctwo Sława Śląska - OTL Świebodzin 3:0
RDLP Zielona Góra - N-ctwo Bytnica 1:0
N-ctwo Krzystkowice - RDLP Zielona Góra 3:1
Mecz półfinałowy: N-ctwo Krzystkowice - N-ctwo Przytok 0:4
Mecz półfinałowy: N-ctwo Babimost - N-ctwo Sława Śląska 6:1
Okazałe puchary ...
... nagrody i medale
Najlepszy strzelec turnieju - Łukasz Wawrzyński (N-ctwo Babimost)
Najlepszy bramkarz turnieju - Daniel Szczucki (N-ctwo Sława Śląska)
Najstarszy zawodnik turnieju - Andrzej Jackowski (N-ctwo Cybinka)
"Najlepszy" zawodnik turnieju - Maciej Ceglewski (N-ctwo Krzystkowice)
IV miejsce - N-ctwo Krzystkowice
III miejsce - N-ctwo Sława Śląska
II miejsce - N-ctwo Przytok
I miejsce - N-ctwo Babimost
Pamiątkowe zdjęcie
Grupa A Grupa B
N-ctwo Bytnica N-ctwo Przytok
N-ctwo Krzystkowice N-ctwo Brzózk
RDLP Zielona Góra N-ctwo Sława Śląska
N-ctwo Babimost N-ctwo Szprotawa
N-ctwo Cybinka OTL Świebodzin
Wyniki gier grup A i B
Wyniki eliminacji
Wyniki gier półfinałowych
Klasyfikacja końcowa