Wydawca treści
XIV Mistrzostwa Leśników Zielonogórskich w Brydżu Sportowym w OW Leśnik w Łagowie w dniu 14.04.2018 roku.
Okazałe puchary
Najlepszy debiutant turnieju
III miejsce w turnieju par na zapis maksymalny: G. Socha i D. Miernik
II miejsce w turnieju par na zapis maksymalny: T. Jaszczyszyn i Ł. Czubacki
I miejsce w turnieju par na zapis maksymalny: D. Kiewlicz i J. Śliwiński
III miejsce w turnieju par na punkty meczowe: J. Cisowski i R. Pater
II miejsce w turnieju par na punkty meczowe: D. Miernik i J. Stępień
I miejsce w turnieju par na punkty meczowe: D. Kiewlicz i A. Winnicki
III miejsce w klasyfikacji kongresowej (indywidualnej) - J. Śliwiński
II miejsce w klasyfikacji kongresowej (indywidualnej) - D. Miernik
I miejsce w klasyfikacji kongresowej (indywidualnej) - D. Kiewlicz
III miejsce drużynowo - Nadleśnictwo Wymiarki: E. Koszałka, E. Ciszelski, T. Francuz, K. Klisowski
II miejsce drużynowo - Nadleśnictwo Zielona Góra: Z. Filipiak, H. Kuleszyński, Z. Łuszcz, Z. Nahorski
I miejsce drużynowo - RDLP Zielona Góra: J. Stępień, D. Kiewlicz, J. Śliwiński, D. Miernik, G. Socha, A. Winnicki
Najnowsze aktualnosci
Polecane artykuły
Powrót
XXII OTWARTE MISTRZOSTWA LEŚNIKÓW ZIELONOGÓRSKICH O PUCHAR DYREKTORA RDLP W ZIELONEJ GÓRZE W PIŁCE NOŻNEJ BABIMOST, 15.06.2019r.
XXII OTWARTE MISTRZOSTWA LEŚNIKÓW ZIELONOGÓRSKICH O PUCHAR DYREKTORA RDLP W ZIELONEJ GÓRZE W PIŁCE NOŻNEJ BABIMOST, 15.06.2019r.
Rozpoczęcie turnieju
Losowanie grup
N-ctwo Przytok - BULiGL: 0:1
N-ctwo Wolsztyn - N-ctwo Krzystkowice: 2:0
OTL Świebodzin - N-ctwo Przytok: 3:2
BULiGL - N-ctwo Wolsztyn: 2:1
N-ctwo Sława Śląska - N-ctwo Brzózka: 1:0
N-ctwo Babimost - N-ctwo Sulechów: 5:0
N-ctwo Krzystkowice - OTL Świebodzin: 0:3
N-ctwo Przytok - N-ctwo Wolsztyn: 3:1
N-ctwo Brzózka - N-ctwo Babimost: 1:6
OTL Świebodzin - BULiGL: 2:4
N-ctwo Przytok - N-ctwo Krzystkowice: 3:3
N-ctwo Sulechów - N-ctwo Brzózka: 2:2
Okazałe puchary, medale i nagrody
KLASYFIKACJA KOŃCOWA
Mecze półfinałowe:
Nadleśnictwo Sława Śląska - BULiGL 3 : 2
Nadleśnictwo Babimost - OTL Świebodzin 7 : 1
Mecz o III miejsce (w rzutach karnych):
BULiGL - OTL Świebodzin 1 : 3
Finał
Nadleśnictwo Babimost - OTL Sława Śląska 4 : 0
Najlepszą kobietą turnieju (decyzją sędziów) została Marta Marecik z Nadleśnictwa Brzózka.
Najlepszym zawodnikiem (decyzją sędziów) został Paweł Samarzewski z N-ctwa Sława Śląska.
Najlepszym bramkarzem turnieju (decyzją sędziów) został Jacek Banaszek z drużyny BULiGL.
Najlepszym strzelcem turnieju został Paweł Nowak z N-ctwa Babimost, strzelając 13 bramek.
Wyniki grupowe: