Wydawca treści
XIV TURNIEJ INTEGRACYJNY LEŚNIKÓW O PUCHAR DYREKTORA RDLP W ZIELONEJ GÓRZE
WYNIKI XIV TURNIEJU INTEGRACYJNEGO LEŚNIKÓW O PUCHAR DYREKTORA RDLP
W ZIELONEJ GÓRZE
OSIECZNICA, 11.06.2011r.
GRUPA A
N-CTWO ŻAGAŃ– RDLP ZIELONA GÓRA 8:1
OTL ŚWIEBODZIN – RDLP ZIELONA GÓRA 1:2
OTL ŚWIEBODZIN – N-CTWO ŻAGAŃ 1:9
1. N-CTWO ŻAGAŃ 2 6 17-2
2. RDLP ZIELONA GÓRA 2 3 3-9
3. OTL ŚWIEBODZIN 2 0 2-11
GRUPA B
N-CTWO TORZYM – N-CTWO KRZYSTKOWICE 2:4
N-CTWO PRZYTOK – N-CTWO KRZYSTKOWICE 5:0
N-CTWO PRZYTOK – N-CTWO TORZYM 6:0
1. N-CTWO PRZYTOK 2 6 11-0
2. N-CTWO KRZYSTKOWICE 2 3 4-7
3. N-CTWO TORZYM 2 0 2-10
GRUPA C
N-CTWO GUBIN – N-CTWO KROSNO 3:3
N-CTWO BABIMOST – N-CTWO KROSNO 7:0
N-CTWO BABIMOST – N-CTWO GUBIN 5:0
1. N-CTWO BABIMOST 2 6 12-0
2. N-CTWO GUBIN 2 1 3-8
3. N-CTWO KROSNO 2 1 3-10
GRUPA D
N-CTWO WOLSZTYN – N-CTWO SULECHÓW 1:3
N-CTWO WOLSZTYN – N-CTWO SULECHÓW 2:4
1. N-CTWO SULECHÓW 2 6 7-3
2. N-CTWO WOLSZTYN 2 0 3-7
PÓŁFINAŁY
N-CTWO ŻAGAŃ– N-CTWO BABIMOST 4:1
N-CTWO PRZYTOK – N-CTWO SULECHÓW 5:0
MECZ O 3 MIEJSCE
N-CTWO SULECHÓW – N-CTWO BABIMOST 5:3
FINAŁ
N-CTWO PRZYTOK – N-CTWO ŻAGAŃ 3:1
KLASYFIKACJA KOŃCOWA:
1. N-CTWO PRZYTOK
2. N-CTWO ŻAGAŃ
3. N-CTWO SULECHÓW
4. N-CTWO BABIMOST
5. RDLP ZIELONA GÓRA
6. N-CTWO WOLSZTYN
7. N-CTWO GUBIN
8. N-CTWO KRZYSTKOWICE
9. N-CTWO KROSNO
10. OTL ŚWIEBODZIN
11. N-CTWO TORZYM
KRÓL STRZELCÓW:
RAFAŁ OZIMIŃSKI (N-CTWO SULECHÓW) - 8 BRAMEK
Najnowsze aktualnosci
Polecane artykuły
Powrót
XVI MISTRZOSTWA LEŚNIKÓW ZIELONOGÓRSKICH W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ O PUCHAR DYREKTORA RDLP W ZIELONEJ GÓRZE - CYBINKA, 23.11.2019r.
XVI MISTRZOSTWA LEŚNIKÓW ZIELONOGÓRSKICH W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ O PUCHAR DYREKTORA RDLP W ZIELONEJ GÓRZE - CYBINKA, 23.11.2019r.
N-ctwo Cybinka - RDLP Zielona Góra 0:1
N-ctwo Babimost - RDLP Zielona Góra 4:0
N-ctwo Szprotawa - OTL Świebodzin 3:2
N-ctwo Cybinka - N-ctwo Bytnica 2:1
N-ctwo Sława Śląska - N-ctwo Przytok 0:2
N-ctwo Brzózka - N-ctwo Szprotawa 2:1
N-ctwo Bytnica - N-ctwo Babimost 2:3
N-ctwo Szprotawa - N-ctwo Sława Śląska 0:1
N-ctwo Krzystkowice - N-ctwo Cybinka 2:1
N-ctwo Babimost - N-ctwo Krzystkowice 2:0
N-ctwo Sława Śląska - OTL Świebodzin 3:0
RDLP Zielona Góra - N-ctwo Bytnica 1:0
N-ctwo Krzystkowice - RDLP Zielona Góra 3:1
Mecz półfinałowy: N-ctwo Krzystkowice - N-ctwo Przytok 0:4
Mecz półfinałowy: N-ctwo Babimost - N-ctwo Sława Śląska 6:1
Okazałe puchary ...
... nagrody i medale
Najlepszy strzelec turnieju - Łukasz Wawrzyński (N-ctwo Babimost)
Najlepszy bramkarz turnieju - Daniel Szczucki (N-ctwo Sława Śląska)
Najstarszy zawodnik turnieju - Andrzej Jackowski (N-ctwo Cybinka)
"Najlepszy" zawodnik turnieju - Maciej Ceglewski (N-ctwo Krzystkowice)
IV miejsce - N-ctwo Krzystkowice
III miejsce - N-ctwo Sława Śląska
II miejsce - N-ctwo Przytok
I miejsce - N-ctwo Babimost
Pamiątkowe zdjęcie
Grupa A Grupa B
N-ctwo Bytnica N-ctwo Przytok
N-ctwo Krzystkowice N-ctwo Brzózk
RDLP Zielona Góra N-ctwo Sława Śląska
N-ctwo Babimost N-ctwo Szprotawa
N-ctwo Cybinka OTL Świebodzin
Wyniki gier grup A i B
Wyniki eliminacji
Wyniki gier półfinałowych
Klasyfikacja końcowa