Wydawca treści
XII Mistrzostwa Leśników Zielonogórskich w Tenisie Stołowym.
Klasyfikacja drużynowa:
Miejsce | Jednostka | Ilość punktów |
1 | N. Żagań | 120,5 |
2 | N. Przytok | 102,0 |
3 | N. Wolsztyn | 89,0 |
4 | RDLP Zielona Góra | 69,0 |
5 | N. Świebodzin | 65,0 |
6 | N. Cybinka | 56,5 |
7 | N. Bytnica | 55,5 |
8 | N. Gubin | 42,5 |
9 | N. Brzózka | 36,0 |
10 | N. Torzym | 30,0 |
Klasyfikacja indywidualna:
Miejsce | Nazwisko i imię | Jednostka | Ilość punktów |
1 | Krzysztof Piotr | N. Żagań | 36,0 |
2 | Chłopek Artur | N. Wolsztyn | 35,0 |
3 | Niemiec Piotr | N. Bytnica | 34,0 |
4 | Ruda Jakub | N. Przytok | 33,0 |
5,6 | Gassem Arkadiusz | N. Wolsztyn | 31,5 |
Muszyński Przemysław | N. Żagań | 31,5 | |
7,8 | Rosik Mariusz | N. Przytok | 29,5 |
Stępień Jerzy | RDLP Zielona Góra | 29,5 | |
9,10,11,12 | Handzlik Jarosław | N. Żagań | 26,5 |
Maj Zbigniew | N. Żagań | 26,5 | |
Pacia Mariusz | N. Gubin | 26,5 | |
Wołowicz Waldemar | N. Świebodzin | 26,5 | |
13,14,15,16 | Działo Grzegorz | N. Przytok | 22,5 |
Gryglicki Wojciech | RDLP Zielona Góra | 22,5 | |
Merda Mariusz | N. Wolsztyn | 22,5 | |
Radkiewicz Paweł | N. Cybinka | 22,5 | |
17,18,19,20, | Andrzejak Mirosław | N. Bytnica | 17,0 |
Garbowski Stanisław | N. Świebodzin | 17,0 | |
Gryglicki Piotr | RDLP Zielona Góra | 17,0 | |
Grzyb Józef | N. Świebodzin | 17,0 | |
Kurek Tomasz | N. Cybinka | 17,0 | |
Niestrawski Paweł | N. Cybinka | 17,0 | |
Popiół Przemysław | N. Przytok | 17,0 | |
24,25,26,27 | Andrzejewska Milena | N. Gubin | 10,5 |
Biały Andrzej | N. Torzym | 10,5 | |
Czarski Jerzy | N. Brzózka | 10,5 | |
Głębowski Krzysztof | N. Torzym | 10,5 | |
Pater Radosław | N. Brzózka | 10,5 | |
Żuk Ewa | N. Brzózka | 10,5 | |
30,31,32,33 | Czapnik Błażej | N. Świebodzin | 4,5 |
Gierat Łukasz | N. Torzym | 4,5 | |
Gęślowski Marek | N. Torzym | 4,5 | |
Kowalewski Łukasz | N. Brzózka | 4,5 | |
Kudlak Mariusz | N. Bytnica | 4,5 | |
Piszczek Arkadiusz | N. Gubin | 4,5 | |
36 | Kaczmarek Piotr | N. Gubin | 1,0 |
Najnowsze aktualnosci
Polecane artykuły
Powrót
XX Otwarty Turniej w Koszykówkę o Mistrzostwo RDLP w Zielonej Górze.
XX Otwarty Turniej w Koszykówkę o Mistrzostwo RDLP w Zielonej Górze.
Rozpoczęcie turnieju
Gorący doping
N-ctwo Przytok - N-ctwo Krzystkowice 37:10
N-ctwo Sulechów - N-ctwo Brzózka 19:18
N-ctwo Przytok - N-ctwo Cybinka 33:12
N-ctwo Brzózka - RDLP Zielona Góra 16:24
N-ctwo Sulechów - N-ctwo Bytnica 19:18
N-ctwo Krzystkowice - N-ctwo Cybinka 8:23
N-ctwo Sulechów - RDLP Zielona Góra 17:18
Mecz o III miejsce: N-ctwo Cybinka - N-ctwo Sulechów 5:8
Mecz o I miejsce: RDLP Zielona Góra - N-ctwo Przytok 17:24
Okazałe nagrody
Podsumowanie zawodów
Najstarszy zawodnik turnieju: Mariusz Rosik (N-ctwo Przytok)
Nagroda specjalna dla najlepiej grającej kobiety
Najskuteczniejszy zawodnik turnieju - Piotr Gryglicki (RDLP Zielona Góra)
Najlepiej rzucający zawodnik za 3 pkt. - Piotr Gryglicki (RDLP Zielona Góra)
MVP turnieju - Bartosz Biegalski (N-ctwo Przytok)
III drużyna turnieju - N-ctwo Sulechów
II drużyna turnieju - RDLP Zielona Góra
Zwycięska drużyna - N-ctwo Przytok
Pamiątkowe zdjęcie finalistów