Wydawca treści
XIV INTEGRACYJNE MISTRZOSTWA LEŚNIKÓW ZIELONOGÓRSKICH W TENISIE STOŁOWYM
KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA
Miejsce | Jednostka | Ilość punktów | UWAGI |
1 | N. Żagań | 102,0 | |
2 | N. Przytok | 94,5 | |
3 | N. Wolsztyn | 79,0 | |
4 | N. Babimost | 43,0 | 3 zawodników |
5 | N. Zielona Góra | 41,0 | |
6 | N. Cybinka | 38,5 | |
7 | N. Wymiarki | 37,0 | |
8 | RDLP Zielona Góra | 33,0 | 3 zawodników |
9 | N. Bytnica | 28,0 | 1 zawodnik |
KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA
Miejsce | Nazwisko i imię | Jednostka | Ilość punktów |
1 | Ruda Jakub | N. Przytok | 31,0 |
2 | Krzysztof Piotr | N. Żagań | 30,0 |
3 | Gassem Arkadiusz | N. Wolsztyn | 29,0 |
4 | Niemiec Piotr | N. Bytnica | 28,0 |
5 |
Chłopek Artur | N. Wolsztyn | 27,0 |
6 | Fiturski Radosław | N. Żagań | 26,0 |
7,8 | Muszyński Przemysław | N. Żagań | 24,5 |
Popiół Przemysław | N. Przytok | 24,5 | |
9,10,11,12 | Działo Grzegorz | N. Przytok | 21,5 |
Handzlik Jarosław | N. Żagań | 21,5 | |
Kmiecik Ryszard | N. Zielona Góra | 21,5 | |
Zmuda Zbigniew | N. Babimost | 21,5 | |
13,14,15,16 | Bock Marek | N. Babimost | 17,5 |
Gryglicki Wojciech | RDLP Zielona Góra | 17,5 | |
Klisowski Krzysztof | N. Wymiarki | 17,5 | |
Rosik Mariusz | N. Przytok | 17,5 | |
17,18,19,20, | Ceglarek Arkadiusz | N. Wolsztyn | 11,5 |
21,22,23,24 | Ciszelski Eugeniusz | N. Wymiarki | 11,5 |
Gryglicki Piotr | RDLP Zielona Góra | 11,5 | |
Kurek Tomasz | N. Cybinka | 11,5 | |
Łuszcz Zenon | N. Zielona Góra | 11,5 | |
Merda Mariusz | N. Wolsztyn | 11,5 | |
Radkiewicz Paweł | N. Cybinka | 11,5 | |
Zielke Malwina | N. Cybinka | 11,5 | |
25,26,27,28 | Babiarz Zbigniew | N. Wymiarki | 4,0 |
29,30,31 | Filipiak Piotr | N. Zielona Góra | 4,0 |
Pruś Marcin | N. Cybinka | 4,0 | |
Puzio Piotr | N. Zielona Góra | 4,0 | |
Stępień Jerzy | RDLP Zielona Góra | 4,0 | |
Szczygieł Jerzy | N. Wymiarki | 4,0 | |
Wawrzyński Łukasz | N. Babimost | 4,0 | |
Najnowsze aktualnosci
Polecane artykuły
Powrót
XVI MISTRZOSTWA LEŚNIKÓW ZIELONOGÓRSKICH W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ O PUCHAR DYREKTORA RDLP W ZIELONEJ GÓRZE - CYBINKA, 23.11.2019r.
XVI MISTRZOSTWA LEŚNIKÓW ZIELONOGÓRSKICH W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ O PUCHAR DYREKTORA RDLP W ZIELONEJ GÓRZE - CYBINKA, 23.11.2019r.
N-ctwo Cybinka - RDLP Zielona Góra 0:1
N-ctwo Babimost - RDLP Zielona Góra 4:0
N-ctwo Szprotawa - OTL Świebodzin 3:2
N-ctwo Cybinka - N-ctwo Bytnica 2:1
N-ctwo Sława Śląska - N-ctwo Przytok 0:2
N-ctwo Brzózka - N-ctwo Szprotawa 2:1
N-ctwo Bytnica - N-ctwo Babimost 2:3
N-ctwo Szprotawa - N-ctwo Sława Śląska 0:1
N-ctwo Krzystkowice - N-ctwo Cybinka 2:1
N-ctwo Babimost - N-ctwo Krzystkowice 2:0
N-ctwo Sława Śląska - OTL Świebodzin 3:0
RDLP Zielona Góra - N-ctwo Bytnica 1:0
N-ctwo Krzystkowice - RDLP Zielona Góra 3:1
Mecz półfinałowy: N-ctwo Krzystkowice - N-ctwo Przytok 0:4
Mecz półfinałowy: N-ctwo Babimost - N-ctwo Sława Śląska 6:1
Okazałe puchary ...
... nagrody i medale
Najlepszy strzelec turnieju - Łukasz Wawrzyński (N-ctwo Babimost)
Najlepszy bramkarz turnieju - Daniel Szczucki (N-ctwo Sława Śląska)
Najstarszy zawodnik turnieju - Andrzej Jackowski (N-ctwo Cybinka)
"Najlepszy" zawodnik turnieju - Maciej Ceglewski (N-ctwo Krzystkowice)
IV miejsce - N-ctwo Krzystkowice
III miejsce - N-ctwo Sława Śląska
II miejsce - N-ctwo Przytok
I miejsce - N-ctwo Babimost
Pamiątkowe zdjęcie
Grupa A Grupa B
N-ctwo Bytnica N-ctwo Przytok
N-ctwo Krzystkowice N-ctwo Brzózk
RDLP Zielona Góra N-ctwo Sława Śląska
N-ctwo Babimost N-ctwo Szprotawa
N-ctwo Cybinka OTL Świebodzin
Wyniki gier grup A i B
Wyniki eliminacji
Wyniki gier półfinałowych
Klasyfikacja końcowa