Asset Publisher
XI Szachowe Mistrzostwa Leśników Zielonogórskich
1. Klasyfikacja indywidualna. | ||||||||
Miejsce | Zawodnik | Drużyna | Punkty | MBuch | Buch | Ws | Berger | Progres |
1 | Molek Leszek | Nadleśnictwo Sława Śląska | 9,0 | 37,5 | 48,0 | 9 | 48,00 | 45,0 |
2 | Nowak Paweł | Nadleśnictwo Babimost | 6,5 | 37,0 | 50,0 | 6 | 34,25 | 30,5 |
3 | Olbrot Ryszard | Nadleśnictwo Żagań | 6,0 | 36,0 | 47,0 | 5 | 26,00 | 33,0 |
4 | Mindler Józef | Nadleśnictwo Nowa Sól | 5,5 | 37,0 | 48,0 | 5 | 24,25 | 29,5 |
5 | Kudlak Mariusz | Nadleśnictwo Bytnica | 5,5 | 36,5 | 49,5 | 5 | 26,00 | 28,5 |
6 | Cisowski Jan | Nadleśnictwo Nowa Sól | 5,5 | 36,0 | 49,0 | 4 | 26,50 | 30,0 |
7 | Gadawski Krzysztof | Nadleśnictwo Świebodzin | 5,0 | 35,5 | 46,5 | 4 | 21,50 | 26,5 |
8 | Puzio Piotr | Nadleśnictwo Zielona Góra | 5,0 | 33,5 | 44,5 | 5 | 18,50 | 26,0 |
9 | Krzysztof Piotr | Nadleśnictwo Żagań | 5,0 | 32,0 | 40,5 | 4 | 20,00 | 23,5 |
10 | Kudlak Stanisław | Nadleśnictwo Bytnica II | 5,0 | 31,5 | 38,0 | 4 | 16,75 | 24,0 |
11 | Kuleszyński Henryk | Nadleśnictwo Zielona Góra | 5,0 | 31,0 | 42,0 | 5 | 17,50 | 22,0 |
12 | Niemiec Piotr | Nadleśnictwo Bytnica | 5,0 | 24,5 | 30,0 | 5 | 10,50 | 19,0 |
13 | Pater Radosław | Nadleśnictwo Brzózka | 4,5 | 31,5 | 39,0 | 4 | 15,00 | 24,0 |
14 | Marczenia Edward | Nadleśnictwo Wymiarki | 4,0 | 32,5 | 39,0 | 4 | 14,50 | 22,0 |
15 | Kochanowski Tomasz | Nadleśnictwo Torzym | 4,0 | 32,0 | 40,0 | 3 | 15,75 | 22,5 |
16 | Dzięcioł Stanisław | Nadleśnictwo Sława Śląska | 4,0 | 29,5 | 38,5 | 4 | 13,00 | 20,0 |
17 | Bock Marek | Nadleśnictwo Babimost | 4,0 | 28,0 | 33,5 | 4 | 9,50 | 22,0 |
18 | Biały Andrzej | Nadleśnictwo Torzym | 4,0 | 27,0 | 33,0 | 4 | 8,50 | 16,0 |
19 | Szymków Jacek | Nadleśnictwo Wolsztyn | 2,5 | 25,5 | 30,5 | 2 | 4,00 | 13,0 |
20 | Ferek Krzysztof | Nadleśnictwo Przytok | 2,0 | 31,0 | 36,5 | 2 | 2,50 | 9,0 |
21 | Konaszewski Mirosław | Nadleśnictwo Przytok | 2,0 | 29,5 | 35,5 | 2 | 4,00 | 9,0 |
22 | Szumiec Ryszard | Nadleśnictwo Wymiarki | 0,0 | 25,5 | 32,5 | 0 | 0,00 | 0,0 |
2. Klasyfikacja drużynowa. |
||||||||
Miejsce | Drużyna | Zawodnicy | Punkty | |||||
1 | Sława Śląska | Molek Leszek, Dzięcioł Stanisław | 13,00 | |||||
2 | Nowa Sól | Mindler Józef, Cisowski Jan | 11,00 | |||||
3 | Żagań | Olbrot Ryszard, Krzysztof Piotr | 11,00 | |||||
4 | Bytnica | Kudlak Mariusz, Niemiec Piotr | 10,50 | |||||
5 | Babimost | Nowak Paweł, Bock Marek | 10,50 | |||||
6 | Zielona Góra | Puzio Piotr, Kuleszyński Henryk | 10,00 | |||||
7 | Torzym | Biały Andrzej, Kochanowski Tomasz | 8,00 | |||||
8 | Świebodzin | Gadawski Krzysztof | 5,00 | |||||
* | Bytnica II | Kudlak Stanisław | 5,00 | |||||
9 | Brzózka | Pater Radosław | 4,50 | |||||
10 | Wymiarki | Marczenia Edward, Szumiec Ryszard | 4,00 | |||||
11 | Przytok | Ferek Krzysztof, Konaszewski Mirosław | 4,00 | |||||
12 | Wolsztyn | Szymków Jacek | 2,50 | |||||
* - poza konkursem drużynowym |